Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Platformové pedály PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedály PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedály PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedály PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedály PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedály PEMBREE D2A - oranžové

Platformové pedály PEMBREE D2A - oranžové

Kolor dominujący
Velikost
5 447,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Zjistěte, ve kterém obchodě si můžete výrobek prohlédnout a ihned zakoupit
Platformové pedály PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedály PEMBREE D2A - oranžové
Kolor dominujący:Pomarańczowy
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

PEMBREE platformové pedály D2A.

PEMBREE uvedla na trh plochý pedál R1V, který je pojmenován po malé vesnici Rivington ve West Pennine Moors. Rivington hostil Commonwealth Games MTB v roce 2002 a je známý svou věží, která je vidět na obzoru na míle daleko. Ve více než 350 metrech nad mořem nabízí skvělé MTB trasy a nádherné výhledy.

Po úspěchu R1V uvedla PEMBREE na trh plochý pedál D2A. D2A byl navržen jako dokonalý plochý závodní pedál. Dokonalá rovnováha mezi přilnavostí, silou a hmotností. Navrženo a vyrobeno společností PEMBREE ve Spojeném království podle nejpřísnějších ekologických norem.

< section class="text-item">

PEMBREE , od prvních nápadů, které jsem měl o značce a produktu, vždy šlo o to udělat svět lepším místem. Dlouho jsem přemýšlel, jak to udělat a jak skloubit toto poslání s mou láskou ke všemu, co souvisí s cyklistikou, a také s mou vášní objevovat, co všechno funguje.

Pak jsem se rozhodl, že Nechci jen vyrábět komponenty, ale chci být součástí měnícího se životního stylu – usnadnit cyklistům na horských kolech být udržitelný, ale také zpochybnit status quo odvětví horských kol v naději, že také přijmou udržitelnost. a výroba šetrná k životnímu prostředí.

PEMBREE byl vytvořen s ohledem na 2 cíle; zaprvé navrhnout a vyrobit odolné komponenty pro horská kola s úžasnými designovými prvky a zadruhé vyzvat průmysl horských kol k udržitelnějšímu a etičtějšímu přístupu.

V čem se PEMBREE liší od konkurence?

Mohu hrdě prohlásit, že komponenty PEMBREE jsou ručně vyráběné a zcela vyrobené v Anglii. Všechny komponenty, od hliníku po ložiska, pocházejí z udržitelných zdrojů a jsou snadno recyklovatelné.

Byl to pro mě extrémně důležitý bod během procesu vývoje tohoto nového podniku – být eticky transparentní, udržitelný a odpovědný. Díky našemu partnerství s TEMWA fungujeme s udržitelnou uhlíkovou stopou a cyklisté mohou také přispět k tomu, aby byla planeta o něco zelenější. Takže pokud bych měl jmenovat tři věci, které nás odlišují od konkurence, byly by to: místní produkce, uhlíkově neutrální výroba a to, co můžeme, abychom pomohli klimatu.

PEMBREE D2A byl navržen jako dokonalý plochý závodní pedál. Dokonalá rovnováha mezi přilnavostí, silou a hmotností. Navrženo a vyrobeno společností PEMBREE ve Spojeném království podle nejpřísnějších ekologických norem.

Jezdci D2A těží z bezkonkurenční trakce s trakčními čepy navrženými a vyrobenými společností PEMBREE, pevnosti vřetena z nerezové oceli a vysoce kvalitních ložisek. Jako vždy u PEMBREE je pedál D2A zcela uhlíkově neutrální.

Specifikace:

Vřeteno: nerezová ocel

Tělo pedálu : hliník

Trakční kolíky: nerezová ocel

Koncovka: hliník

Vnitřní ložiska: IGUS JSM

Vnější ložiska: utěsněná kuličková ložiska

Čepy: 10 trakce kolíky na straně

Rozměry těla: 100 mm x 110 mm x 15 mm (uprostřed)

Hmotnost: 446 g < p>Věnováno: TRI-TEST® GR pro freeride a sjezdová kola

Značka
Symbol
PEM-D2A-O
Kód výrobce
5060859540022
Stav
Nový
Stav balení
originál
Kód výrobce
PEM-D2A-O
Značka
Pembree
Model
D2A
Dominantní barva
Orange
Věnováno
cross-country
špína
sjezd z kopce
enduro
jízda na horském kole
Hmotnost
446
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel