Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Wicked Micro Jet bumerangový kluzák
Wicked Micro Jet bumerangový kluzák
Wicked Micro Jet bumerangový kluzák
Wicked Micro Jet bumerangový kluzák
Wicked Micro Jet bumerangový kluzák
Wicked Micro Jet bumerangový kluzák

Wicked Micro Jet bumerangový kluzák

Velikost
327,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Wicked Micro Jet !

Fantastická hračka, letadlo, které se vrací jako bumerang!

Připravte se na vzlet s výkonným tryskovým letadlem Micro Jet! Tento létající bumerang můžete jednoduše hodit jakýmkoli směrem a sledovat, jak létá velmi hladce, než se vrátí zpět do vaší ruky!

Chcete krátký let s vysokým obloukem? Může létat na velkou vzdálenost (až 4 metry)? Nebo možná nesmrtelná smyčka? Stačí nastavit ocasní klapky a konce křídel a během chvilky budete létat jako pilot!

â

  • Vyrobeno z měkké a bezpečné pěny
  • Dosah zpětného letu až 4 m/10 stop
  • Dodává se s balíčkem samolepek, abyste si mohli svůj Micro Jet přizpůsobit
  • Rozpětí křídel 21,5 cm / délka 22,5 cm

Jsme zlí... světový lídr v oblasti aktivních sportovních hraček a dovedností, se sídlem ve Velké Británii a prodejem po celém světě již více než 20 let. Vytváříme originální, inovativní hračky a vplétáme naše kouzlo Wicked do nadčasových klasik.

â

INOVACE. Od svého založení v roce 2000 prokazujeme talent uvádět na trh rok co rok nové, originální a inspirující produkty. Naším posláním je vyrábět hračky nejvyšší kvality, které obstojí ve zkoušce času, a to jak v době, kdy byly hračkami.

â

Jsme hrdí na to, že náš široký sortiment výložníků se vyrábí přímo ve Velké Británii. Neustále vytváříme inovativní produkty, které překvapují a těší stále rostoucí počet našich věrných fanoušků a příznivců.

AMBITION. Již nyní je největším světovým výrobcem opakovacích bumerangů; rychle se stává přední světovou hračkářskou společností. Naše výrobky Wicked se prodávají v široké škále maloobchodních prodejen: od hračkářství a obchodních domů až po velké řetězce supermarketů, od obchodů s dárky až po internet a televizi. Naše světoznámá řada Wicked Booma je vystavena v nejlepších londýnských obchodech a turistických atrakcích a každoročně přitahuje pozornost milionů návštěvníků.

â

Ambiciózní je slabé slovo. Neustaneme, dokud naše výrobky nebudou v každém obchodě, domácnosti, na pláži, v parku a kanceláři na celém světě.

ORIGINALITA. Trendy na trhu nesledujeme, ale vytváříme. Můžeme se pochlubit odbornými znalostmi v oblasti PR, které se vymykají zažitým zvyklostem; víme, jak upoutat pozornost, jak z hraček udělat konverzační témata a jak dostat slovo Wicked do povědomí všech. Našim výrobkům opravdu věříme a chceme, aby si je každý mohl vychutnat stejně jako my.

Ceníková cena
262,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
WKMIJ
Kód výrobce
5060170943083
EAN (GTIN)
5060170943083
Kód výrobce
IN361029
Značka
Invento
Stav
Nový
Věk dítěte
6 let +
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel