Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Wicked Mega Spin Gravity LED yo yo yo je zpět
Wicked Mega Spin Gravity LED yo yo yo je zpět
Wicked Mega Spin Gravity LED yo yo yo je zpět
Wicked Mega Spin Gravity LED yo yo yo je zpět
Wicked Mega Spin Gravity LED yo yo yo je zpět
Wicked Mega Spin Gravity LED yo yo yo je zpět

Wicked Mega Spin Gravity LED yo yo yo je zpět

Velikost
458,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Představujeme Wicked Mega Spin Gravity!!!

Nejúžasnější série jo-jo na světě! Vytvořili jsme čtyři elegantní modely pro různé herní styly! Hledáte základní jo-jo s dlouhou dobou roztočení? Uran vás potěší! Možná máte chuť na jo-jo s technologií automatického návratu? Bez obav, chytit Gravity! Nebo se můžete posunout na vyšší úroveň? Vyzkoušejte model Saturn s extra dlouhou rotující osou s kuličkovými ložisky a LED světly měnícími barvu... s jojo budete za chvíli jezdit jako profesionál.

Další yoya najdete v našich dalších aukcích Allegro!

Prezentace - https://youtu.be/eqegbto3Fcc

Mega Spin Gravity se automaticky vrací do ruky díky integrovanému spojkovému systému s automatickým návratem! Stačí ji hodit, provést několik triků a Gravity... se vzepře gravitaci a vrátí se do tvé ruky! Ale to není všechno! Toto jo-jo má blikající vícebarevné LED diody, aby vaše triky opravdu vynikly!

â

  • Automatický systém zpětného chodu spojky znamená, že gravitace se vrací automaticky
  • Tvar motýla ideální pro triky se strunami
  • LED diody měnící barvu dodejte svým trikům další rozměr!
  • Náhradní kabel v každém balení!

Jsme zlí... světový lídr v oblasti aktivních sportovních hraček a dovedností, se sídlem ve Velké Británii a prodejem po celém světě již více než 20 let. Vytváříme originální, inovativní hračky a vplétáme naše kouzlo Wicked do nadčasových klasik.

â

INOVACE. Od svého založení v roce 2000 prokazujeme talent uvádět na trh rok co rok nové, originální a inspirující produkty. Naším posláním je vyrábět hračky nejvyšší kvality, které obstojí ve zkoušce času, a to jak v době, kdy byly hračkami.

â

Jsme hrdí na to, že náš široký sortiment výložníků se vyrábí přímo ve Velké Británii. Neustále vytváříme inovativní produkty, které překvapují a těší stále rostoucí počet našich věrných fanoušků a příznivců.

AMBITION. Již nyní je největším světovým výrobcem opakovacích bumerangů; rychle se stává přední světovou hračkářskou společností. Naše výrobky Wicked se prodávají v široké škále maloobchodních prodejen: od hračkářství a obchodních domů až po velké řetězce supermarketů, od obchodů s dárky až po internet a televizi. Naše světoznámá řada Wicked Booma je vystavena v nejlepších londýnských obchodech a turistických atrakcích a každoročně přitahuje pozornost milionů návštěvníků.

â

Ambiciózní je slabé slovo. Neustaneme, dokud naše výrobky nebudou v každém obchodě, domácnosti, na pláži, v parku a kanceláři na celém světě.

ORIGINALITA. Trendy na trhu nesledujeme, ale vytváříme. Můžeme se pochlubit odbornými znalostmi v oblasti PR, které se vymykají zažitým zvyklostem; víme, jak upoutat pozornost, jak z hraček udělat konverzační témata a jak dostat slovo Wicked do povědomí všech. Našim výrobkům opravdu věříme a chceme, aby si je každý mohl vychutnat stejně jako my.

Ceníková cena
393,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
WKGRA
Kód výrobce
5060170943809
EAN (GTIN)
5060170943809
Kód výrobce
001
Značka
inna
Wicked
Stav
Nový
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel