Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Disk na frisbee s dlouhým dosahem Wicked Sky Rider Pro
Disk na frisbee s dlouhým dosahem Wicked Sky Rider Pro
Disk na frisbee s dlouhým dosahem Wicked Sky Rider Pro
Disk na frisbee s dlouhým dosahem Wicked Sky Rider Pro
Disk na frisbee s dlouhým dosahem Wicked Sky Rider Pro

Disk na frisbee s dlouhým dosahem Wicked Sky Rider Pro

Velikost
393,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Wicked Sky Rider Pro je přesně vyvážený disk o hmotnosti 125 g. Jeho dokonale vyvážená, počítačem podporovaná konstrukce umožňuje provádět plynulejší, přesnější a delší lety než kdykoli předtím!

â

  • Vysoce výkonný kotouč 125 g
  • Stabilní lety na dlouhé vzdálenosti
  • Přesná konstrukce s váhou
  • Plynulá a přesná dráha letu
  • K dispozici v červené, žluté a modré barvě

Wicked Sky Riders je nová generace létajících disků! Počítačem podporovaná konstrukce poskytuje diskům hladkou a přesnou dráhu letu pro lepší lety než kdykoli předtím!

Disky jsou dokonale vyvážené a zatížené, takže ať už potřebujete něco na házení v parku, nebo hledáte něco vážnějšího, je tu pro vás disk Wicked Sky Rider.

Sky Rider Ultimate je přesně vyvážený a váží 175 g, což je hmotnost standardního disku Ultimate.

Jsme zlí... světový lídr v oblasti aktivních sportovních hraček a dovedností, se sídlem ve Velké Británii a prodejem po celém světě již více než 20 let. Vytváříme originální, inovativní hračky a vplétáme naše kouzlo Wicked do nadčasových klasik.

â

INOVACE. Od svého založení v roce 2000 prokazujeme talent uvádět na trh rok co rok nové, originální a inspirující produkty. Naším posláním je vyrábět hračky nejvyšší kvality, které obstojí ve zkoušce času, a to jak v době, kdy byly hračkami.

â

Jsme hrdí na to, že náš široký sortiment výložníků se vyrábí přímo ve Velké Británii. Neustále vytváříme inovativní produkty, které překvapují a těší stále rostoucí počet našich věrných fanoušků a příznivců.

AMBITION. Již nyní je největším světovým výrobcem opakovacích bumerangů; rychle se stává přední světovou hračkářskou společností. Naše výrobky Wicked se prodávají v široké škále maloobchodních prodejen: od hračkářství a obchodních domů až po velké řetězce supermarketů, od obchodů s dárky až po internet a televizi. Naše světoznámá řada Wicked Booma je vystavena v nejlepších londýnských obchodech a turistických atrakcích a každoročně přitahuje pozornost milionů návštěvníků.

â

Ambiciózní je slabé slovo. Neustaneme, dokud naše výrobky nebudou v každém obchodě, domácnosti, na pláži, v parku a kanceláři na celém světě.

â

ORIGINALITA. Trendy na trhu nesledujeme, ale vytváříme. Můžeme se pochlubit odbornými znalostmi v oblasti PR, které se vymykají zažitým zvyklostem; víme, jak upoutat pozornost, jak z hraček udělat konverzační témata a jak dostat slovo Wicked do povědomí všech. Našim výrobkům opravdu věříme a chceme, aby si je každý mohl vychutnat stejně jako my.

Ceníková cena
327,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
WKSRP
Kód výrobce
5060170941027
EAN (GTIN)
5060170941027
Kód výrobce
WKSRP
Značka
inna
Wicked
Model
Sky Rider Pro
Stav
Nový
Rodzaj
pohon
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel