Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Wicked Sky Rider Air Square frisbee disk až 100m
Wicked Sky Rider Air Square frisbee disk až 100m
Wicked Sky Rider Air Square frisbee disk až 100m
Wicked Sky Rider Air Square frisbee disk až 100m
Wicked Sky Rider Air Square frisbee disk až 100m
Wicked Sky Rider Air Square frisbee disk až 100m
Wicked Sky Rider Air Square frisbee disk až 100m
Wicked Sky Rider Air Square frisbee disk až 100m

Wicked Sky Rider Air Square frisbee disk až 100m

Velikost
560,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Novinkou v řadě Wicked Sky Rider je jedinečný tvar Air Square! Díky přesně vyvážené konstrukci létá Air Square na neuvěřitelné vzdálenosti s hladkou a stabilní dráhou letu. Snadné chytání díky měkkým pogumovaným rohům, díky nimž Air Square vypadá úžasně, když letí vzduchem!

â

  • Jedinečný, poutavý tvar
  • Letový dosah přes 100 m / 330 stop
  • Hladké a stabilní lety
  • Měkký pogumovaný okraj pro snadné uchopení
  • K dispozici jsou dvě zářivé barvy

Prezentace - https://youtu.be/EXMapHBFx6k

Jsme zlí... světový lídr v oblasti aktivních sportovních hraček a dovedností, se sídlem ve Velké Británii a prodejem po celém světě již více než 20 let. Vytváříme originální, inovativní hračky a vplétáme naše kouzlo Wicked do nadčasových klasik.

â

INOVACE. Od svého založení v roce 2000 prokazujeme talent uvádět na trh rok co rok nové, originální a inspirující produkty. Naším posláním je vyrábět hračky nejvyšší kvality, které obstojí ve zkoušce času, a to jak v době, kdy byly hračkami.

â

Jsme hrdí na to, že náš široký sortiment výložníků se vyrábí přímo ve Velké Británii. Neustále vytváříme inovativní produkty, které překvapují a těší stále rostoucí počet našich věrných fanoušků a příznivců.

AMBITION. Již nyní je největším světovým výrobcem opakovacích bumerangů; rychle se stává přední světovou hračkářskou společností. Naše výrobky Wicked se prodávají v široké škále maloobchodních prodejen: od hračkářství a obchodních domů až po velké řetězce supermarketů, od obchodů s dárky až po internet a televizi. Naše světoznámá řada Wicked Booma je vystavena v nejlepších londýnských obchodech a turistických atrakcích a každoročně přitahuje pozornost milionů návštěvníků.

â

Ambiciózní je slabé slovo. Neustaneme, dokud naše výrobky nebudou v každém obchodě, domácnosti, na pláži, v parku a kanceláři na celém světě.

ORIGINALITA. Trendy na trhu nesledujeme, ale vytváříme. Můžeme se pochlubit odbornými znalostmi v oblasti PR, které se vymykají zažitým zvyklostem; víme, jak upoutat pozornost, jak z hraček udělat konverzační témata a jak dostat slovo Wicked do povědomí všech. Našim výrobkům opravdu věříme a chceme, aby si je každý mohl vychutnat stejně jako my.

Wicked Sky Riders je nová generace létajících disků! Počítačem podporovaná konstrukce poskytuje diskům hladkou a přesnou dráhu letu pro lepší lety než kdykoli předtím!

Disky jsou dokonale vyvážené a zatížené, takže ať už potřebujete něco na házení v parku, nebo hledáte něco vážnějšího, je tu pro vás disk Wicked Sky Rider.

Sky Rider Ultimate je přesně vyvážený a váží 175 g, což je hmotnost standardního disku Ultimate.

Ceníková cena
494,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
WKAIS
Kód výrobce
5060170942222
EAN (GTIN)
5060170942222
Kód výrobce
WKAIS
Značka
inna
Wicked
Model
Wicked
Stav
Nový
Rodzaj
pohon
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel