Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Wicked Mega Jump Dvojité švihadlo pro dva
Wicked Mega Jump Dvojité švihadlo pro dva
Wicked Mega Jump Dvojité švihadlo pro dva
Wicked Mega Jump Dvojité švihadlo pro dva
Wicked Mega Jump Dvojité švihadlo pro dva
Wicked Mega Jump Dvojité švihadlo pro dva

Wicked Mega Jump Dvojité švihadlo pro dva

Velikost
458,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Super švihadlo pro dva !!!

Dvojitý skok Wicked Mega Jump

Skákejte jako profesionál s novou skokanskou plošinou Wicked Mega Jump! Ať už jste úplný začátečník, nebo pokročilý skip, klíčová je velmi plynulá rotace, a proto má Mega Jump vysoce kvalitní osy s kuličkovými ložisky pro velmi hladkou rotaci. Lano musí mít samozřejmě nejprve správnou délku pro skokana, takže díky speciálně navrženému mechanismu pro uvolnění lana je velmi snadné nastavit délku tak, aby vyhovovala každé osobě. Stačí sundat uzávěr, odstranit klip a odstřihnout lano podle velikosti, je to tak jednoduché! Skvělé funkce Mega Jump vám pomohou stát se skokanem během chvilky - od základních triků, jako je X, až po pokročilé triky, jako je TJ!

â

  • Délka lana 430 cm pro více skokanů
  • Náprava s kuličkovým ložiskem
  • Rychloupínací mechanismus
  • K dispozici s modrými nebo červenými rukojeťmi se žlutým provazem
  • Výukové programy na YouTube vás naučí, jak provádět skvělé triky na švihadle

Prezentace - https://youtu.be/7LCyLFy0eNI

Jsme zlí... světový lídr v oblasti aktivních sportovních hraček a dovedností, se sídlem ve Velké Británii a prodejem po celém světě již více než 20 let. Vytváříme originální, inovativní hračky a vplétáme naše kouzlo Wicked do nadčasových klasik.

â

INOVACE. Od svého založení v roce 2000 prokazujeme talent uvádět na trh rok co rok nové, originální a inspirativní produkty. Naším posláním je vyrábět hračky nejvyšší kvality, které obstojí ve zkoušce času, a to jak v době, kdy byly hračkami.

â

Jsme hrdí na to, že náš široký sortiment výložníků se vyrábí přímo ve Velké Británii. Neustále vytváříme inovativní produkty, které překvapují a těší stále rostoucí počet našich věrných fanoušků a příznivců.

AMBITION. Již nyní je největším světovým výrobcem opakovacích bumerangů; rychle se stává přední světovou hračkářskou společností. Naše výrobky Wicked se prodávají v široké škále maloobchodních prodejen: od hračkářství a obchodních domů až po velké řetězce supermarketů, od obchodů s dárky až po internet a televizi. Naše světoznámá řada Wicked Booma je vystavena v nejlepších londýnských obchodech a turistických atrakcích a každoročně přitahuje pozornost milionů návštěvníků.

â

Ambiciózní je slabé slovo. Neustaneme, dokud naše výrobky nebudou v každém obchodě, domácnosti, na pláži, v parku a kanceláři na celém světě.

ORIGINALITA. Trendy na trhu nesledujeme, ale vytváříme. Můžeme se pochlubit odbornými znalostmi v oblasti PR, které se vymykají zažitým zvyklostem; víme, jak upoutat pozornost, jak z hraček udělat konverzační témata a jak dostat slovo Wicked do povědomí všech. Našim výrobkům opravdu věříme a chceme, aby si je každý mohl vychutnat stejně jako my.

Ceníková cena
393,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
WKMJD
Kód výrobce
5060170942260
EAN (GTIN)
5060170942260
Kód výrobce
WKMJD
Značka
inna
Wicked
Model
Mega Jump Double
Stav
Nový
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel