Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Fotbal Zośka Wicked UKick
Fotbal Zośka Wicked UKick
Fotbal Zośka Wicked UKick
Fotbal Zośka Wicked UKick
Fotbal Zośka Wicked UKick

Fotbal Zośka Wicked UKick

Velikost
393,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Fantastická hračka od společnosti Wicked!!! Wicked UKick!!!

UKick, který byl na londýnském veletrhu hraček vyhlášen nejlepší novou hračkou, je považován za největší dětské hřiště letošního roku! Cílem této kombinace prvků badmintonu a pouličního fotbalu je udržet UKick co nejdéle nad zemí. Používejte ruce nebo nohy, hrajte sami nebo s přáteli. Tato aktivní interaktivní hra se chystá dobýt světový trh s hračkami!

â

  • Zlepšuje koordinaci rukou a očí
  • Zábavný a originální způsob, jak se udržet v kondici
  • Pera a číselníky Pro jsou plně přizpůsobitelné
  • Upravte počet profesionálních jednotek, abyste zvýšili úroveň svých dovedností
  • Největší šílenství letošního roku na dětském hřišti
  • Věk 6+

Prezentace - https://youtu.be/Gqi3iA14VE4

Jsme zlí... světový lídr v oblasti aktivních sportovních hraček a dovedností, se sídlem ve Velké Británii a prodejem po celém světě již více než 20 let. Vytváříme originální, inovativní hračky a vplétáme naše kouzlo Wicked do nadčasových klasik.

â

INOVACE. Od svého založení v roce 2000 prokazujeme talent uvádět na trh rok co rok nové, originální a inspirativní produkty. Naším posláním je vyrábět hračky nejvyšší kvality, které obstojí ve zkoušce času, a to jak v době, kdy byly hračkami.

â

Jsme hrdí na to, že náš široký sortiment výložníků se vyrábí přímo ve Velké Británii. Neustále vytváříme inovativní produkty, které překvapují a těší stále rostoucí počet našich věrných fanoušků a příznivců.

AMBITION. Již nyní je největším světovým výrobcem opakovacích bumerangů; rychle se stává přední světovou hračkářskou společností. Naše výrobky Wicked se prodávají v široké škále maloobchodních prodejen: od hračkářství a obchodních domů až po velké řetězce supermarketů, od obchodů s dárky až po internet a televizi. Naše světoznámá řada Wicked Booma je vystavena v nejlepších londýnských obchodech a turistických atrakcích a každoročně přitahuje pozornost milionů návštěvníků.

â

Ambiciózní je slabé slovo. Neustaneme, dokud naše výrobky nebudou v každém obchodě, domácnosti, na pláži, v parku a kanceláři na celém světě.

ORIGINALITA. Trendy na trhu nesledujeme, ale vytváříme. Můžeme se pochlubit odbornými znalostmi v oblasti PR, které se vymykají zažitým zvyklostem; víme, jak upoutat pozornost, jak z hraček udělat konverzační témata a jak dostat slovo Wicked do povědomí všech. Našim výrobkům opravdu věříme a chceme, aby si je každý mohl vychutnat stejně jako my.

Ceníková cena
327,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
WKUKI
Kód výrobce
5060330850022
EAN (GTIN)
5060330850022
Kód výrobce
WKUKI
Značka
inna
Wicked
Model
UKick
Stav
Nový
Průměr
4
Hmotnost (g)
20
Rodzaj
zośka
Dominantní barva
vícebarevné
Stav balení
originál
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel