Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2
Náš bestseller

Masážní pistole Hyperice Hypervolt GO 2

Velikost
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Hyperice Hypervolt GO 2 Massager Massage Gun

Víceúčelový masážní přístroj

HYPERVOLT GO 2 je elegantní a lehká tělová masážní pistole, která poskytuje komplexní výhody pro vaše tělo.Uvolňuje napjaté svaly, pomáhá při regeneraci po náročném tréninku a zpevňuje, relaxuje a anticelulitida.

Díky patentované technologii QuietGlide™ zajišťuje masážní stroj tichý chod, který vám umožní relaxovat za všech podmínek. Tento profesionální ruční masér si můžete vzít s sebou, kamkoli potřebujete rychlou a účinnou svalovou relaxaci.

Použití HYPERVOLT GO 2 po tréninku urychluje proces regenerace svalů a rychlé vibrace zajišťují účinnou masáž . Díky příjemnému designu a nízké hmotnosti masážního přístroje je použití pohodlné a ideální pro výlety nebo venkovní trénink.

Snazší masáž a efektivnější regenerace

HYPERVOLT GO 2 je snadno použitelná, všestranná masážní pistole na tělo, kterou mohou používat jak sportovci, tak < strong>fyzioterapeuti, a doma.

Úroveň vibrací můžete snadno upravit pomocí jednoho ze tří tlačítek pro optimální masážní zážitek.

< p>HYPERVOLT GO 2 pomáhá uvolnit napjaté svaly a podporuje rychlou regeneraci po tréninku a před tréninkem může pomoci zahřát a minimalizovat formaci bolestivosti.

Krátká masáž s HYPERVOLT GO 2 může také pomoci zmírnit stres a svalové napětí.

Masáž vždy po ruce< /h1>

HYPERVOLT GO 2 je přenosná masážní pistole, která byla speciálně navržena pro časté cestovatele. Díky nízké hmotnosti, přibližně 680 g a kompaktním rozměrům přístroj snadno vejde se do sportovní tašky nebo příručního zavazadla.

Ergonomický tvar umožňuje pohodlné držení pistole a dvě vyměnitelné hlavice různých tvarů umožňují individuální přizpůsobení masáže potřebám uživatele. danou část těla. HYPERVOLT GO 2 se snadno používá aposkytuje komfort při masírování těžko dostupných míst.

Díky němu rychle uvolníte napjaté svaly, podpoříte regeneraci po tréninku a odstraníte stres a napětí ve svalech.

Klíčové výhody

✔️Nízká hmotnost a malé rozměry - HYPERVOLT GO 2 váží pouze cca 680 g a je dostatečně malý, aby se do něj vešel oba sportovní tašku a příruční zavazadlo, takže si ho můžete vzít všude tam, kde potřebujete uvolnit napjaté svaly.
✔️Ergonomický tvar - masážní pistole HYPERVOLT GO 2 je navržen s ergonomickým tvarem, který poskytuje pohodlné držení a umožňuje efektivní uvolnění těžko dostupných míst na těle.
✔️Technologie QuietGlide™ - HYPERVOLT GO 2 využívá technologii QuietGlide™, která zajišťuje tichý a pohodlný provoz zařízení, bez zbytečného hluku. Díky tomu můžete relaxovat a používat zařízení na různých místech, např. Disponuje lithium-iontovou baterií, která umožňuje zařízení fungovat po dobu 3 hodin na jedno nabití. Díky tomu můžete zařízení používat delší dobu, aniž byste jej museli často dobíjet.
✔️3 úrovně intenzity vibrací - HYPERVOLT GO 2 nabízí 3 úrovně intenzity vibrací, které si můžete přizpůsobit svým individuálním potřebám. Stisknutím tlačítka můžete zvýšit nebo snížit rychlost vibrací a účinně masírovat napjaté svaly.
✔️2 výměnné hlavy - HYPERVOLT GO 2 obsahuje 2 vyměnitelné koncovky, které umožňují přesnou masáž vybraných částí těla. Díky tomu můžete druh masáže přizpůsobit stavu svalů a prováděnému tréninku.
✔️Indikátor nabití baterie - HYPERVOLT GO 2 vás informuje o úrovni nabití baterie, díky tomu budete vždy vědět, kdy je potřeba ji dobít.

Včetně hlav

✔️Plochý- tento hrot Má tvar válce a je ideální pro masáž svalů nohou a lýtek. Jeho střední tvrdost zajišťuje optimální svalový tonus, který pomáhá při regeneraci a předchází zraněním. Lze jej použít před i po tréninku ke snížení bolesti svalů.

✔️Kulka - tento hrot je určen pro přesnou masáž spouštěcích bodů. Jeho tvar a tvrdost vám umožní zaměřit se na konkrétní místa napětí a uvolnit je. Použití tohoto tipu pomůže snížit bolest a zlepšit pohyblivost svalů.

Zahrnuto

  • HYPERVOLT GO 2
  • nabíječka
  • adaptéry nabíječky
  • 2 vyměnitelné masážní hlavy.

Specifikace

  • hmotnost: cca 680 g
  • rozměry: 17,0 x 18,5 x 5,0 cm
  • bezuhlíkový motor 40W výkon
  • 2 vyměnitelné masážní hlavice
  • 3 úrovně vibrací.
< /div>
Ceníková cena
5 447,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
HYPERVOLT GO 2
Kód výrobce
810050284677
Kód výrobce
HYPERVOLT GO 2.0
Hrubá hmotnost
0,9
Weight_netto
0,68
Výška
27,7
Šířka
7,5
Délka
19
Značka
Hyperice
Model
HYPERVOLT GO 2.0
Stav
Nový
Rodzaj
těla
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel