Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge
Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge
Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge
Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge
Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge
Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge
Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge
Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge
Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge
Náš bestseller

Aplikace Netatmo Wind Gauge Anemometr Wind Gauge

Velikost
3 636,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Modulární meteorologická stanice Netatmo

Prozkoumejte neuvěřitelně funkční meteorologickou stanici od společnosti Netatmo. Vzhledem k tomu, že se zařízení skládá z několika modulů (kupují se samostatně), můžete se sami rozhodnout, co skutečně potřebujete a jaké informace potřebujete. Dokončete sadu, která vás zajímá, a vytvořte si domácího průvodce počasím. Vyberte si ze široké škály senzorů měřících: množství srážek, rychlost větru, kvalitu vzduchu v domě, teplotu nebo zvuk.

Tato nabídka se týká senzoru měřícího rychlost a směr větru. Netatmo Wind Gauge funguje pouze ve spojení s meteorologickou stanicí Netatm (prodává se samostatně). Ke stanici můžete připojit pouze jeden modul měření větru.

Snímač Netatmo Wind Gauge Sensor

Přidejte možnost měřit rychlost a směr větru k počasí Netatmo stanice. Wind Gauge od Netatmo nemá žádné pohyblivé části a využívá nejnovější ultrazvukovou technologii. Díky tomu nevyžaduje údržbu a poskytuje velmi přesné měření, zvláště spolehlivé v případě silných poryvů větru. Netatmo Wind Gauge měří rychlost a směr větru s přesností profesionálních měřicích přístrojů.

Tento modul se vyznačuje elegantním, minimalistickým vzhledem a vysoce odolným pláštěm, který je odolný vůči UV záření, vodě a dalším nepříznivým vlivům povětrnostní podmínky. Toto zařízení se připojuje k meteostanici bezdrátově a dosah připojení je až 100 m od hlavního modulu Netatmo. Wind Gauge je napájen čtyřmi AA bateriemi a může fungovat až 2 roky na jednu sadu.

Přesná měření a rychlé informace

NWA01-WW je anemometr od společnosti Netatmo, který umožňuje měřit rychlost a směr větru. Indikátor větru je vybaven čtyřmi ultrazvukovými měniči, které vysílají nepřetržité signály. Měřič větru používá různé varianty signálu pro spolehlivé a přesné měření. Netatmo Wind Gauge je první anemometr na světě určený pro mobilní zařízení využívající tento typ technologie, díky čemuž poskytuje mnohem větší přesnost než standardní anemometry se senzory ve formě 3 šálků.

Navíc toto zařízení umožňuje můžete nakonfigurovat, jak chcete být varováni, pokud vítr dosáhne určité rychlosti. Rozsah měření rychlosti větru je od 0 do 50 m/s (180 km/h, 112 mph) a jeho přesnost je 0,5 m/s (1,8 km/h, 1 mph), přičemž směr je určen s přesností 5 °. Navíc můžete také přijímat přesnější informace pomocí aplikace Weather Station.

Praktická podpora aplikací a hlasového asistenta

Přístup k datům z meteorologické stanice pomocí smartphone, tablet nebo počítač. Prohlédněte si všechny informace a zkontrolujte je, kdekoli chcete, pomocí bezplatné aplikace Netatmo. Pokud nemáte mobilní zařízení, můžete k němu přistupovat z počítače pomocí webové aplikace.

Meteostanice Netatmo je k dispozici v App Store a Google Play a poskytuje vám bezplatný přístup k vašim osobním online kontrolní panel. (Kompatibilita: iPhone 4, iPad 2, iPod Touch 5. gen., zařízení s Androidem 4.0 nebo Windows Phone 8.0 a vyšším.) Modul je také kompatibilní s: Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant a IFTT, díky čemuž je dokonce snazší získat informace o počasí.

Ceníková cena
3 629,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
NETATMO_NWA01-WW
Kód výrobce
3700730500227
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel