Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Netatmo Srážkoměr NRG01-WW Srážkoměr Srážkoměr
Netatmo Srážkoměr NRG01-WW Srážkoměr Srážkoměr
Netatmo Srážkoměr NRG01-WW Srážkoměr Srážkoměr
Netatmo Srážkoměr NRG01-WW Srážkoměr Srážkoměr
Netatmo Srážkoměr NRG01-WW Srážkoměr Srážkoměr

Netatmo Srážkoměr NRG01-WW Srážkoměr Srážkoměr

Velikost
2 618,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Modulární meteorologická stanice Netatmo

Seznamte se s úžasně funkční meteorologickou stanicí od společnosti Netatmo. Vzhledem k tomu, že se zařízení skládá z několika modulů (prodávají se samostatně), můžete se sami rozhodnout, co skutečně potřebujete a jaké informace potřebujete. Dokončete sadu, která vás zajímá, a vytvořte si domácího průvodce počasím. Vyberte si ze široké škály senzorů měřících: rychlost větru, kvalitu vzduchu v domě, teplotu nebo zvuk.

Tato nabídka se týká senzoru měřícího množství srážek. Netatmo Rain Gauge funguje pouze ve spojení s meteorologickou stanicí Netatm (prodává se samostatně). Ke stanici lze připojit pouze jeden Rain Gauge.

Prohlédněte si skutečný produkt. Uchopte fotografii níže a přetáhněte ji doleva nebo doprava a otočte produkt nebo použijte navigační tlačítka.

Srážkoměr

Umístěte modul do na zahradě nebo na balkóně a mějte přehled o srážkách. Tento modul komunikuje přímo s Meteostanicí, která spolu s aplikací umožňuje odečítat měření. Srážkoměr Netatmo vám přesně řekne, kolik srážek spadlo kolem vašeho domova, v milimetrech za hodinu, a měření se zaznamenává každých 5 minut.

S tímto modelem navíc můžete získat kompletní údaje o srážkách v časové údaje a ty předpovídané v blízké budoucnosti. Díky takto komplexním informacím bude srážkoměr Netatmo ideálním rádcem, který vám například pomůže určit, kdy je nejlepší zalévat vaši zahradu. Data uložená v aplikaci vám však umožní lépe porozumět klimatu zahrady a plánovat změny.

Přesná měření a rychlé informace

The množství spadlých dešťů je měřeno srážkoměrem Netatmo metodou tzv. sklápěcího vědra. Srážky se měří a sčítají v jednotlivých obdobích nebo v kumulativní podobě. Rozsah měření je od 0,2 mm/h do 900 mm/h s přesností 1 mm/h. Srážkoměr Netatmo má snadno čitelné rozhraní, které vás upozorní na srážky.

Bezdrátové spojení mezi modulem a stanicí zajišťuje pohodlné použití a jeho dosah je až 100 metrů. Tento modul je napájen 2 bateriemi AAA (součástí balení).

Funkční aplikace meteorologické stanice

Přístup k datům z vaší meteostanice pomocí smartphonu , tabletu nebo počítače . Prohlédněte si všechny informace a zkontrolujte je, kdekoli chcete, pomocí bezplatné aplikace Netatmo. Pokud nemáte mobilní zařízení, můžete k němu přistupovat z počítače pomocí webové aplikace.

Meteostanice Netatmo je k dispozici v App Store a Google Play a poskytuje vám bezplatný přístup k vašim osobním online kontrolní panel. (Kompatibilita: iPhone 4, iPad 2, iPod Touch 5. gen., zařízení s Androidem 4.0 nebo Windows Phone 8.0 a vyšším.) Modul je také kompatibilní s: Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant a IFTT, díky čemuž je dokonce snazší získat informace o počasí.

Ceníková cena
2 465,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
NETATMO_NRG01-WW
Kód výrobce
3700730500210
Kód výrobce
NRG01-WW
Dodávané příslušenství
2 baterie AAA
Hloubka
13 cm
Šířka
13 cm
Výška
11 cm
Barva
czarny
Další informace
Indikátor dešťových srážek
Pro meteostanici Netatmo (prodává se samostatně)
Dosah 100 m
Průtokoměr
Rozsah měření 0,2 - 900 mm/h (s přesností 1 mm/h)
Napájení
Baterie AAA x2
Bezdrátové připojení
Wi-Fi
Měření srážek
Ano
Typ zařízení
Srážkoměr
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel