Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby
Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby
Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby
Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby
Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby
Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby
Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby
Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby
Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby

Motocyklový interkom dvojitý SENA 50S-10D 2 přilby

Velikost
17 084,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Bezplatné doručení do balíkomatůVíce informací
Smile - dodávky z internetových obchodů při objednání z 364,00 Kč jsou zdarma.
Koupíte a doručení je zdarma!
dodávky z internetových obchodů jsou při objednávce zdarma 364,00 Kč jsou zdarma.
Doručení zdarma zahrnuje doručení balíku do balíkomatu
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.
<článek>

Dvojí sada motocyklového interkomu SENA 50S-10D

Komunikace MESH s prémiovým zvukem Harman Kardon

PRÉMIOVÁ KOMUNIKACE S ZVUKEM SVĚTOVÉ TŘÍDY

50S-10D nabízí zcela nový zážitek z jízdy, nyní se zvukem z reproduktorů Harman Kardon. 50S-10D je vybaven systémem Sena Mesh Intercom™, který přináší významné změny do komunikace motocyklů. S výjimečnou komunikační sítí a přesně vyladěnými reproduktory a mikrofonem pokračuje 50S-10D v cíli zůstat v kontaktu s cestujícími během cestování.

 • Vysoce kvalitní reproduktory a mikrofon s technologií SOUND BY Harman Kardon
 • Jedním kliknutím pro zapnutí interkomové sítě SENA MESH™, solidní spolehlivost
 • Vybaveno Bluetooth® 5
 • Hlasem aktivovaný přístup k digitálnímu asistentovi ("Hey Google"/"Hey Siri")< /li>
 • 30 % rychlejší nabíjení
 • Automatické aktualizace firmwaru pomocí přiloženého adaptéru WiFi
 • Osvědčený a v rukavicích vhodný design jog wheel

PREMIUM AUDIO

< p >50S-10D nyní nabízí ještě lepší zvukový zážitek díky technologii SOUND BY Harman Kardon. Jak reproduktory, tak mikrofon byly vytvořeny ve spolupráci s audio experty z Harman Kardon, aby poskytovaly vysoce kvalitní zvuk pro jedno z nejoblíbenějších zařízení Sena. Odborně zpracované reproduktory a zbrusu nový mikrofon umožňují 50S-10D poskytovat bezkonkurenční zvukový zážitek. Reproduktory přenášejí křišťálově čistý zvuk do uší řidiče a mikrofon s nově navrženým senzorem zajišťuje solidní hlasovou komunikaci za jízdy.

MESH NETWORK: NOVÝ STANDARD

Technologie 50S-10D Mesh přináší novou úroveň pevné a spolehlivé připojení a inteligentní, flexibilní interkom pro směrování zpráv díky významným technickým vylepšením zavedeným do původního algoritmu Sena Mesh Intercom™. Jednotky Sena 50S-10D si aktivně vyměňují informace v síti Mesh ohromující rychlostí. Důmyslný systém výzev a reakcí mezi jednotkami Mesh má za následek o 80 % více dat přenášených v obtížných a obtížných podmínkách. Jednotky Mesh navíc rychle určí ideální cestu pro efektivní přenos zpráv od řidiče k řidiči.

Technologie Sena Mesh nabízí bezprecedentní úroveň kvality zvuku interkomu a solidní konektivitu pro všechny uživatele Sena Mesh Intercom™. Síť Sena Mesh, testovaná a ověřená v nejnáročnějších situacích, udržuje jasné a stabilní komunikační linky s vašimi jezdeckými partnery.

< div class="item item-6">

VÍCEKANÁLOVÁ KOMUNIKACE A SOUKROMÉ KONVERZACE

50S-10D neposkytuje jeden, ale tři různé interkomy režimy dostupné pro motocyklisty Sena: Multi-Channel Open Mesh Intercom™, Group Mesh Intercom™ a Bluetooth Intercom.

Multi-Channel Open Mesh Intercom (Open Mesh) je vybaven prvním kanálovým systémem Mesh Intercom™ v oboru. Podobně jako standardní ruční nebo CB vysílačky, 50S-10D umožňuje uživatelům přepínat mezi devíti různými kanály při provozu v režimu Open Mesh. Open Mesh nabízí jedno stisknutí tlačítka pro připojení k síti Mesh Intercom™. Podporuje také téměř neomezený počet uživatelů v dosahu až 5 mil/8 km (min. 6 řidičů v intervalech 1 míle/1,6 km). S tímto snadným připojením, neuvěřitelným dosahem a zahrnutím devítikanálových funkcí režim 50S-10D Open Mesh Intercom jistě změní hru pro jízdy ve velkých skupinách/klubech.

Pokud vás preferujete soukromou skupinovou konverzaci, jednoduše přepněte do režimu skupinového interkomu. Group Mesh podporuje jednu soukromou skupinu až 24 účastníků a stejně úžasný dosah jako Open Mesh. Aby bylo zajištěno soukromí, mohou se ke skupinovému chatu připojit pouze pozvaní uživatelé. Ať si vyberete kterýkoli ze dvou režimů Mesh Intercom™, užijete si solidní spolehlivost zabudovanou do sítě Mesh společnosti Sena.

Tradiční čtyřcestný režim interkomu Bluetooth je stále možností pro připojení dalších uživatelů Bluetooth Sena v rámci dosah 1,2 míle. Uživatelé 50S-10D se navíc mohou spárovat s uživatelem Sena Bluetooth Intercom a připojit je ke konverzaci Mesh Intercom™.

Převezměte kontrolu pomocí HLASOVÝCH PŘÍKAZŮ

Nemusíte hnout prstem, protože můžete požádat 50S- 10D za pomoc. Hlasové příkazy vám dávají kontrolu nad funkcemi systému Sena 50S-10D, jako je přijetí telefonu nebo zahájení relace Group Mesh. 50S-10D podporuje tyto systémové hlasové příkazy v osmi jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, čínštiny a japonštiny!

Ale co když vám dochází benzín? "Hej Google, prosím, dej mi cestu k nejbližší čerpací stanici." 50S-10D se může připojit k Google Assistant a Apple Siri pomocí jednoduchého hlasového příkazu, což vám umožní využít výkon funkcí vašeho smartphonu, včetně GPS navigace, přehrávání hudby, hlasového vytáčení nebo řady dalších možností. Zajímá vás, kde je nejbližší gril? Potřebujete najít hotel na noc? Chcete poslouchat svou oblíbenou kapelu? Ať je to cokoli, zeptejte se „Hey Siri“ nebo „Hey Google“! Zde je návod, jak #DRIVECONNECTED

AUTOMATICKÉ AKTUALIZACE S ADAPTÉREM SENA WIFI

Přiložený adaptér Sena WiFi podporuje vaše potřeby nabíjení a lze jej naprogramovat tak, aby automaticky instaloval všechny dostupné aktualizace firmwaru 50S-10D přes vaši bezdrátovou síť! Připojte adaptér k síti Wi-Fi a po jednorázovém nastavení bude naprogramován tak, aby po připojení sluchátek detekoval a instaloval aktualizace. Udržování náhlavní soupravy Sena aktuální nebylo nikdy jednodušší! 50S-10D poskytuje až 12 hodin interkomu Mesh nebo 11 hodin interkomu Bluetooth.

OVLÁDÁNÍ NA DOSAH POMOCÍ APLIKACE SENA MOTORCYCLES

Nová aplikace Sena Motorcycles umožňuje uživatelům vizuálně konfigurovat nastavení na jejich 50S-10D . Stáhněte si aplikaci pro přizpůsobení různých nastavení a funkcí na 50S-10D, včetně možnosti vzdáleně spravovat nastavení kanálu pro Open Mesh a dokonce nastavit soukromou skupinu pro Group Mesh. Stáhněte si aplikaci Sena Motorcycles z App Store nebo Google Play.< /p>

< div class= "item item-6">

OBECNÉ DATA

 • Rozměry:

  Hlavní jednotka: 102 mm x 56 mm x 27 mm (4,0 palce x 2,2 palce x 1,1 palce)

  Budice reproduktoru: 40 mm - tloušťka – 7,2 mm

  Boom mikrofon: délka – 190 mm

  Kabel mezi reproduktory: délka – 555 mm

  Hmotnost: hlavní modul – 64 g (2,26 oz) )

 • Provozní teplota: -10 °C – 55 °C (14 °F – 131 °F)
 • Teplota nabíjení: 0 °C – 45 °C ( 32 °F – 113 °F)

MESH NETWORK

 • Technologie Mesh Intercom™

BLUETOOTH

 • Bluetooth 5.0
 • Profil náhlavní soupravy (HSP)
 • Profil hands-free (HFP)
 • Profil pokročilé distribuce zvuku (A2DP)< /li>
 • Audio Video Remote Control Profile (AVRCP)

AUDIO

 • Redukce šumu: Advanced Noise Control™
 • Kodek: Vestavěný kodek SBC
 • FM rádio:

  Specifikace rádiové frekvence: 76 ~ 108 MHz

  Paměť 10 přednastavených stanic

  < /li>
 • Vysoká -kvalitní reproduktory a mikrofon s technologií SOUND BY Harman Kardon

BATERIE

 • Konverzace:

  Bluetooth interkom: až 12 hodin

  < p>Síť MESH: až 11 hodin

 • Doba nabíjení: 2,5 hodiny
 • Typ: lithium-polymerová baterie
 • CERTIFIKÁTY< /p>

  • CE, FCC, IC
< div class="item item- 6">

INTERCOM

 • Pracovní vzdálenost:

  Bluetooth interkom: až 2 km (1,2 míle) v otevřených prostorách

  Síťový interkom: až 2 km (1,2 míle)* v otevřených oblastech

  MESH: Může se rozšířit až na 8 km (5 mil) mezi alespoň 6 uživateli

 • Podporuje až:

  Bluetooth hovory: 4 jezdci

  Síťové hovory: prakticky neomezené

  Skupinový interkom MESH: 24 jezdců< /p>

 • < li>Podporuje kanály:

  Otevřený síťový interkom: 9 kanálů

Ceníková cena
18 902,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
50S-10D
Kód výrobce
8809629527538
Stav
Nový
Katalogové číslo výrobce
50S-10D
Výrobce
Sena
Model
50S-10D
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel