Dodání zdarma z 364,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Ocelový konvektor MILL PA2000WIFI3
Ocelový konvektor MILL PA2000WIFI3
Ocelový konvektor MILL PA2000WIFI3
Ocelový konvektor MILL PA2000WIFI3
Ocelový konvektor MILL PA2000WIFI3
Ocelový konvektor MILL PA2000WIFI3
Ocelový konvektor MILL PA2000WIFI3
Ocelový konvektor MILL PA2000WIFI3

Ocelový konvektor MILL PA2000WIFI3

  • Skandinávské pohodlí domova! Snížení spotřeby energie přizpůsobením teploty vašim každodenním činnostem pomocí ohřívačů Mill!
Velikost
8 502,00 Kč
včetně DPH / szt.
Běžná cena / szt.
z
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání newsletterů ani jiných reklamních sdělení. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Popis produktu Mlýnský ocelový topný panel 2000 Watt s WiFi modulem bílý PA2000WIFI3

Ve spolupráci se studiem Eker Design jsme znovuobjevili poměrně nudný výrobek - ocelový deskový radiátor. Výsledek je prostě ohromující. Zaoblené hrany výrobku v kombinaci s mírně zakřivenou přední částí z něj udělaly designovou ikonu v oboru vytápění. Vynikající design Mill Steel se rychle stal oblíbeným topným produktem mnoha interiérových designérů a architektů.abychom lidem zajistili skutečné pohodlí, nabízíme nyní plně integrované deskové radiátory s funkcí Wi-Fi, kdy lze radiátory ovládat pouhým stisknutím tlačítka v aplikaci Millheat.s ohřívači Mill WiFi můžete snadno ovládat své ohřívače z chytrého telefonu a zajistit si tak příjemnou teplotu kdykoli bez plýtvání elektřinou. V aplikaci Millheat můžete naprogramovat teplotu tak, aby se automaticky přizpůsobovala vašim každodenním činnostem, zajistila každodenní pohodlí a šetřila vaši peněženku i životní prostředí před zbytečnými výdaji a spotřebou elektřiny. Pomocí aplikace Millheat můžete ovládat několik domů a libovolný počet topných těles, ať jste kdekoli na světě. Díky tomu se vždy vrátíte do útulného a příjemně vyhřátého domova nebo chaty.aplikace je zdarma a nejsou v ní žádné skryté náklady.tento model vytápí většinu místností v domácnosti a kanceláři. Díky izolaci IPX4 je možné topení používat i ve vlhčích prostorách, jako jsou koupelny, chodby nebo garáže. Doporučeno pro pokoje o rozloze 18 až 26 metrů čtverečních.
Přesná regulace teploty

Díky přesnému elektronickému termostatu má každý ohřívač Mill schopnost regulovat teplotu v místnosti.

 

Funkce "Otevřít okno"
Když čidlo zaznamená náhlý pokles teploty v místnosti, např. při větrání, topení se automaticky vypne, aby se šetřila energie v domácnosti. Po 15 minutách se opět zapne.
Vhodné pro použití ve vlhkých prostorách

Ohřívač má izolaci IPX4 a lze jej použít ve vlhkých prostorách, jako je koupelna (zóna2), chodba nebo garáž.

TICHÝ PROVOZ

Ohřívač zaručuje tichý provoz.

Ovládání ohřívačů MILL pomocí modulu WiFi
Aplikace Millheat vám dává možnost ovládat vaše topení odkudkoli na světě pouhým stisknutím tlačítka. Stačí zadat plán ohřívače do aplikace Millheat a ohřívač automaticky nastaví teplotu tak, aby vám vyhovovala, což vám usnadní a zpříjemní život. Aplikace je strukturována tak, že ovládá každý instalovaný radiátor MILL připojený v domě a v konkrétní místnosti (přičemž místnost může být tvořena jedním nebo několika radiátory) nebo jako nezávislé radiátory, které lze přesouvat mezi různými místnostmi.
Ceníková cena
8 502,00 Kč/1szt.
Značka
Symbol
MILL_PA2000WIFI3
Kód výrobce
7090019823571
Značka
Mlýn
Výška
47,5
Šířka
14
Délka
111,5
Weight_netto
6,9
Hrubá hmotnost
9,2
Série
Ocel
Katalogové číslo
PA2000WIFI3
Power
2000
Maximální plocha
26
EAN kód
7090019823571
Řízení teploty
Kapalina
Délka přívodního kabelu
100
Izolace ip
IPX4
Potřebujete pomoc? Máte nějaké otázky?Položte otázku a my vám obratem odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Položit otázku
Pokud vám tento popis nestačí, zašlete nám prosím dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Odesláním údajů přijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
pixel